PRO NEMOC ZAVŘENA PRODEJNA V BRNĚ NA HOROVĚ DO ODVOLÁNÍ

Novinky

Druhy DOSTUPNOSTI zboží

Dostupnost zboží je uvedena u každé položky, je pro Vás VELMI DŮLEŽITÁ. V dostupnosti se dozvíte, jak rychle k Vám zboží dorazí. Najeďte na dostupnost a zobrazí se Vám text s podrobnostmi.

Více o druzích DOSTUPNOSTI se dozvíte ZDE

Zasíláme "NADVAKRÁT"

Protože velmi dobře chápeme, že chcete svoje klubíčka a jehlice HNED, zavedli jsme pro Vás službu "NADVAKRÁT".

 Více se dozvíte ZDE

Nejjemnější příze Rosy Green Wool v sortimentu

Milé pletařky a háčkařky, 

     zařadili jsme do sortimentu jemňoučké ekologické příze anglické značky Rosy Green Wool. Zatím hlavně na objednávku, ale vezte, že se budeme snažit, mít ji co nejdříve skladem ve všech překrásných odstínech.

      Příze se vyrábí z merino ovčího rouna od oveček chovaných v Jižní Americe v Patagonii. Tento chov i následné zpracování vlny se řídí přísnými pravidly GOTS, je to způsob šetrný k přírodě, ovcím i lidem. Více se dočtete ZDE

     Tato příze je snad ta nejjemnější, jakou jsem kdy měla v ruce, je tak jemná a měkoučká, že se hodí i pro velmi citlivé jedince...i okolo krčku, kde je kůže nejjemnější...a dokonce i pro novorozence přímo na pokožku. Nemusíte se bát, Vaše miminko bude jako zabalené do obláčku.

Katrincola yarn DOPORUČUJE!

Logo Katrincola m

 

Ode dneška u nás můžete platit kartou

Milé pletařky a háčkařky, 

     od dnešního dne u nás můžete zaplatit přes platební bránu GoPay, tzn. nejen platební kartou, ale i přímou platbou u některých bank. Odpadne Vám tak nepříjemné vyplňování platebních příkazů a vyhnete se chybě v zadání čísla účtu nebo variabilního symbolu. 

     Vaše platba bude na náš účet připsána rychlostí blesku. My Vám díky tomu budeme moci Vaše klubka a jehlice poslat ještě rychleji. Protože je jasné, že když už si člověk něco koupí, chce to hned! Nezapomeňte pro samou rychlost na upletení zkušebního vzorku ;-), podívejte se na video, k čemu je to dobré 

Vaše Kateřina Fantová

za Katrincola yarn 

09/07/2017

Logo Katrincola mimg

 

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.