LYKKE CRAFTS - JEHLICE

cover
 
Pojmenováno podle norského slova pro štěstí , LYKKE Crafts spojuje vysoce kvalitní materiály a promyšlený design a vytváří krásné, trvanlivé a překrásné pletací jehlice a háčky.
 
Krásné jehlice a háčky LYKKE Crafts jsou ručně vyráběny a montovány v malebné oblasti Káthmándú v Nepálu . Výrobní procesy nemají spoléhat na mechanizovanou automatizaci. Místo toho výrobky LYKKE Crafts těží ze zkušeností a lidského kontaktu kvalifikovaných nepálských řemeslníků. Jak celosvětová poptávka po těchto produktech roste, roste i tato komunita kvalifikovaných pracovníků, která rozšiřuje výrobní možnosti a kapacitu.

Jsme rádi a hrdí, že můžeme podporovat růst a rozvoj místní ekonomiky v Nepálu. Příjmy z prodeje produktů LYKKE Crafts také slouží k tomu, abyste i Vy podporovali tuto komunitu prostřednictvím různých programů výhod pro pracovníky, jejich děti a celou nepálskou komunitu.

Vážíme si příležitosti zaměstnat tuto rostoucí komunitu kvalifikovaných řemeslníků v Nepálu a s radostí přijímáme přirozené, lidské tempo výroby. Děkujeme zákazníkům společnosti LYKKE Crafts za jejich trpělivost, ohleduplnost a podporu.

Nejprodávanější

LYKKE lanka pro šroubovací jehlice různé délky a barvy
 
101 Kč
(83 Kč bez DPH)
LYKKE dřevěné šroubovací výměnné jehlice INDIGO
od 214 Kč–17 %
Původně: 214 Kč  (–17 %)
od 177 Kč
(od 146 Kč bez DPH)
Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem
LYKKE dřevěné šroubovací výměnné jehlice INDIGO
Tip
od 146 Kč bez DPH
od 177 Kč / ks
214 Kč (až –17 %)
Kód: 25062/5-5
LYKKE lanka pro šroubovací jehlice různé délky a barvy
83 Kč bez DPH
101 Kč / ks
Kód: 25056/C80
Doprava ZDARMA pro Slovensko: od 100€ výše objednávky.