Provizní systém

Milé pletařky a háčkařky,

     vítejte v našem provizním systému. Pokud milujete pletení jako já, víte o něm dost a zajímáte se o pletení, háčkování, o příze a jehlice s háčky, pak jste tu správně.

     Chtěli byste prodávat příze a pomůcky pro pletení a háčkování a netroufáte si hned na podnikání v tomto oboru? Nechcete držet skladem zboží a přesto víte, jak jej propagovat a jak prodat? Prodávejte tedy naše zboží prostřednictvím odkazů, bannerů, článků a návodů. 

      Pokud díky Vám získáme zákaznici, která nakoupí, vyplatíme Vám za tuto práci provizi ve výši 5% z celé objednávky. Nakoupit přitom může až měsíc potom, co od Vás přišla a přesto je provize z prodeje Vaše :-)

      Pleťte, foťte, propagujte, pište, mluvte o nás, doporučujte nás a my Vás za to obměníme. Začněte podnikat s námi v oboru tvořivosti a radosti z kreativní práce. Doporučujte naše stránky, naše videa, naše zboží a služby, pracujte s námi na budování povědomí o přírodních materiálech a kvalitních jehlicích a háčcích.

      Registrujte se do affiliate provizního programu níže a NEZAPOMEŇTE VYPLNIT ČÍSLO SVÉHO ÚČTU, abychom Vám mohli vyplatit provize!

Na spolupráci s Vámi se těší

Kateřina Fantová - Katrincola yarn

bez_n__zvu

Přihlášení do provizního programu

Nemůžete vyplnit toto pole
Doprava ZDARMA pro Slovensko: od 100€ výše objednávky.