Zpět do obchodu

Registrace

Agrese, nátlak, urážky a špatnou vůli NEBERU!

Milé pletařky, vážené zákaznice,

     zkušenosti z posledních dnů mne nutí napsat tento příspěvek. Pletení miluji, je to můj koníček (a vězte, že si jej nenechám nikým znechutit, i když snahy jsou...), ale i zaměstnání. Když tedy napíšete svůj dotaz či zavoláte v pátek v noci, v sobotu k obědu, či v neděli po ránu, nemůžete očekávat, že Vám odpovím do hodiny, jak jste byly doteď zvyklé nebo s Vámi budu nadšeně probírat kde děláte chybu, že to nevypadá jako na videu.

     V současné době odpovídám na 50-100 dotazů DENNĚ, strávím tím hodinu až dvě, některé dotazy či vzkazy jsou velmi arogantní a agresivní, sprosté...některé z Vás jsou velmi umanuté ve vyžadování nočních odpovědí s argumentem, že vidí, že jsem na FB, protože přidávám fotky či příspěvky. Ano, když mám čas a chuť, odpovím i o víkendu, když ale čas není, věnuji se svým třem dětem nebo prostě jen odpočívám, odpovím Vám co nejdříve to bude možné, určitě pak ve všední den.

     Pokud se Vám nelíbí moje videa či sortiment, který prodávám na www.katrincola.cz, nepište mi o tom prosím vůbec, nákup není povinný ani Vás k němu nikdo nenutí. Od této chvíle odpovídat nebudu a kritické příspěvky budu mazat. Na sprosté útoky odteď nereaguji, tlak už mám i tak dost vysoký. Kdo chce napsat chválu či poděkování, velmi to ocením, udělejte to pod video či na Facebook. Dělá mi to velkou radost, dává mi to další energii pro natáčení, do kterého vkládám svůj čas, energii, za svoje peníze nakupuji techniku a příze ze kterých pletu a vězte, že tato videa nikdo nedotuje ani nesponzoruje, dělám je pro Vás ZDARMA a ráda a jako propagaci svého eShopu.

     Žádám tímto konkurenci, aby moje videa nepoužívali pro propagaci svého zboží a natočili si svoje. Jedná se o neetické chování. Děkuji za pochopení, přeji krásný a klidný předvánoční čas.

Vaše Katrincola

Doprava ZDARMA pro Slovensko: od 100€ výše objednávky.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení