Milé pletařky a zákaznice, výrobce jehlic a háčků Addi nám prodloužil dodací lhůty až na 6-10 týdnů. Není v našich silách dodání urychlit. Pokud nejste ochotny čekat na jehlice tak dlouhou dobu, objednávejte pouze zboží, které máme skladem, případně jehlice Knit Pro. Děkuji za pochopení Vaše Katrincola yarn

Věrnostní a množstevní slevy

Milé pletařky a háčkařky, věrné zákaznice,

     Vaší přízně si velmi vážíme, a proto jsme pro Vám nachystali VĚRNOSTNÍ PROGRAM. Vaše sleva se automaticky zvyšuje podle množství zboží, které jste již u nás v minulosti nakoupily. Níže je tabulka věrnostních slev. Vše se děje automaticky, ale samozřejmě POUZE u registrovaných zákaznic.

     Registrace se tedy velmi vyplatí nejen proto, že se dozvíte o novinkách a sezónních slevách i výprodejích a nově natočených video kurzech jako první, ale také máte zboží za nižší ceny. 

Tento věrnostní program platí od 1. 1. 2017, na slevy není právní nárok a neslučuje se s předchozími slevami.

 vs

Jednotlivé nákupy, které jste již uskutečnila se Vám sčítají a sleva se započítává do další objednávky. Tato věrnostní sleva se sčítá za posledních 12 měsíců a pouze u ZAPLACENÝCH objednávek. Čím víc zboží a čím častěji tedy u nás nakupujete, tím nižší je cena za objednávku

vs2


ms

Čím víc klubek od jedné barvy, tím levnější klubka. Čím více jehlic od jedné velikosti, tím levnější jehlice. Domluvte se tedy třeba s kamarádkou a společný nákup bude levnější :-)

ms2


os

Čím vyšší je objednávka, tím vyšší je sleva!

os2

 


 

Tyto věrnostní, množstevní a objemové slevy se sčítají

dokonce i se slevovými kupony,

Vaše sleva může v souhrnu dosáhnout až 25%.  

 

Registrovat se můžete zde

 

Věrnost a registrace se u nás vyplatí :-).

Děkujeme Vám, že u nás nakupujete, Vaše Katrincola yarn a spol.

IMG_20170502_194539 (2)

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.