VÁŽENÉ ZÁKAZNICE, BĚHEM PÁR TÝDNŮ, MOŽNÁ I DNŮ,... PRO VÁS OTEVŘEME VZORKOVOU PRODEJNU PŘÍRODNÍCH PLETACÍCH PŘÍZÍ, JEHLIC A HÁČKŮ NEDALEKO CENTRA BRNA! TĚŠÍME SE NA VÁS KATRINCOLA YARN

Koule do sušičky skladem v Brně

Většina zboží v eShopu je uskladněno v externím skladu ve Zlíně. V této kategorii najdete zboží, které se nachází fyzicky v Brně a je zde také k vyzvednutí. Zatím v sídle firmy na Halíčkově 119/6 v Brně a již brzy v nově připravované prodejně v Brně - Žabovřeskách na Horově 7.

Pokud zboží objednáte k osobnímu vyzvednutí a objednávka nebude obsahovat zboží "Zlínské", neplatíte poštovné a po mailové nebo telefonické domluvě si jej vyzvednete osobně. Pokud nejste z Brna a toto zboží chcete zaslat, opět bez dalšího "Zlínského zboží, zašleme Vám jej IHNED přímo z Brna. 

A pokud máte v objednávce kousky jak "Brněnské", tak "Zlínské", bude doručení k Vám trvat přibližně jeden týden, protože musíme z Brna poslat do Zlína, naskladnit a potom vyskladnit, zabalit a šup k Vám. 

Poslední možnost je, nechat si "Zlíňáky" zaslat k vyzvednutí do Brna...tuto možnost Vám umožníme ihned, jakmile otevřeme prodejnu na Horově. Takže máte se na co těšit.

 

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.