VÁŽENÉ ZÁKAZNICE, BĚHEM PÁR TÝDNŮ, MOŽNÁ I DNŮ,... PRO VÁS OTEVŘEME VZORKOVOU PRODEJNU PŘÍRODNÍCH PLETACÍCH PŘÍZÍ, JEHLIC A HÁČKŮ NEDALEKO CENTRA BRNA! TĚŠÍME SE NA VÁS KATRINCOLA YARN

Háčky skladem v Brně

Většina zboží v eShopu je uskladněno v externím skladu ve Zlíně. V této kategorii najdete zboží, které se nachází fyzicky v Brně a je zde také k vyzvednutí. Zatím v sídle firmy na Halíčkově 119/6 v Brně a již brzy v nově připravované prodejně v Brně - Žabovřeskách na Horově 7.

Pokud zboží objednáte k osobnímu vyzvednutí a objednávka nebude obsahovat zboží "Zlínské", neplatíte poštovné a po mailové nebo telefonické domluvě si jej vyzvednete osobně. Pokud nejste z Brna a toto zboží chcete zaslat, opět bez dalšího "Zlínského zboží, zašleme Vám jej IHNED přímo z Brna. 

A pokud máte v objednávce kousky jak "Brněnské", tak "Zlínské", bude doručení k Vám trvat přibližně jeden týden, protože musíme z Brna poslat do Zlína, naskladnit a potom vyskladnit, zabalit a šup k Vám. 

Poslední možnost je, nechat si "Zlíňáky" zaslat k vyzvednutí do Brna...tuto možnost Vám umožníme ihned, jakmile otevřeme prodejnu na Horově. Takže máte se na co těšit.

 

 
131
2651131265
Značky
kp 35713 0 1
Knit Pro háček JUMBO Birch různé velikosti
Novinka Tip
Kód: 35710
Výrobce: Knit Pro
  • 145 Kč
    9 %
Detail

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.